NINGBO ROBON ÇELİK., LTD

EN ÖNCELİK OLARAK KALİTE

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerKauçuk O Yüzük

Tıbbi Cihazlar İçin Yeniden Kullanılan Hafif İnce Kauçuk Halka Standart Boyut

Tıbbi Cihazlar İçin Yeniden Kullanılan Hafif İnce Kauçuk Halka Standart Boyut

  • Light Weight Thin Rubber Ring Standard Dimension Reused For Medical Devices
  • Light Weight Thin Rubber Ring Standard Dimension Reused For Medical Devices
  • Light Weight Thin Rubber Ring Standard Dimension Reused For Medical Devices
  • Light Weight Thin Rubber Ring Standard Dimension Reused For Medical Devices
 • Light Weight Thin Rubber Ring Standard Dimension Reused For Medical Devices

  Ürün ayrıntıları:

  Menşe yeri: Çin
  Marka adı: Robon
  Model numarası: AS568

  Ödeme & teslimat koşulları:

  Min sipariş miktarı: 30
  Fiyat: 0.01-10
  Ambalaj bilgileri: Karton
  Teslim süresi: 3-10days
  Ödeme koşulları: T/T
  Yetenek temini: 500 000 Adet / Gün
  Şimdi başvurun
  Detaylı ürün tanımı
  Stil: O yüzüğü Malzeme: Kauçuk
  Menşe yeri: Ningbo, Çin Sıcaklık: -40 ℃ ~ 220 ℃
  Sertlik: 40 ~ 85 sahil Özelliği: Düşük sıcaklık dayanımı
  İşlevi: Ozon direnci Standart: AS568, P, G, S

  Sıvı Sızdırmaz Çeşitli Renk ve Renkli Kauçuk O Ringlerin Statik Contaları

  Bir O-ring, bir bağlantıyı sızdırmaz hale getirmek için conta olarak kullanılan yuvarlak bir halkadır. O-halkaları tipik olarak poliüretan, silikon, neopren, nitril kauçuk veya florokarbondan yapılır. Bu halkalar, boru bağlantıları gibi mekanik uygulamalarda yaygın olarak kullanılır ve iki nesne arasında sıkı bir sızdırmazlık sağlamaya yardımcı olur. O-halkaları, halkayı yerinde tutan bir yuvaya veya yuvaya oturacak şekilde tasarlanmıştır. Bir kez izinde, halka iki parça arasında sıkıştırılır ve sırayla buluştukları yerde güçlü bir conta oluşturur.

  Bir kauçuk veya plastik O-halkanın oluşturduğu conta, borular arasında olduğu gibi hareketsiz bir bağlantıda veya hidrolik silindir gibi hareketli bir bağlantıda bulunabilir. Bununla birlikte, hareketli bağlantılar genellikle O-halkanın yağlanmasını gerektirir. Hareketli bir muhafaza içerisinde bu, O halkasının daha yavaş bozulmasını sağlar ve bu nedenle ürünün kullanım ömrünü uzatır.

  O-ringler tasarım açısından hem ucuz hem de basittir ve bu nedenle imalat ve endüstride çok popülerdir. Doğru monte edilirse, O-halkaları çok büyük bir basınca dayanabilir ve bu nedenle sızıntıların veya basınç kaybının kabul edilemez olduğu birçok uygulamada kullanılır. Örneğin, hidrolik silindirlerde kullanılan O-halkaları, hidrolik sıvısının sızmasını önler ve sistemin çalışması için gereken basınçları oluşturmasını ve dayanmasını sağlar.

  O-ringler uzay gemileri ve diğer uçaklar gibi yüksek teknik yapılarda bile kullanılmaktadır. Hatalı bir O-ring 1986'da Space Shuttle Challenger felaketinin nedeni olarak kabul edildi. Sert roket güçlendiricinin üretiminde kullanılan bir O-ring, fırlatıldıktan sonra soğuk hava koşulları nedeniyle beklendiği gibi sızdırmaz hale gelmedi. Sonuç olarak, gemi ancak 73 saniye sonra uçmaya başladı. Bu, O-ring'in önemini ve çok yönlülüğünü vurgulamaktadır.

  Tabii ki, çeşitli işler için farklı malzemelerden yapılmış farklı tipte O-halkaları kullanılıyor. O-ring'in uygulamasına uygun olması gerekir. Ancak şaşırtmayın, yuvarlak olmayan benzer icatlar. Bu nesneler O-ring'in kardeşidir ve bunun yerine basitçe mühürler denir.

  • Statik Sızdırmazlık - Sıvı sızıntısı olmadan veya minimum gaz difüzyonu olmadan iki eşleşen yüzey arasında oluşturulan sızdırmazlık işlemi.


  • Dinamik Conta - Birleşme yüzeyleri minimum sıvı sızıntısı ile nispi harekete sahiptir (sızdırmazlık verimliliğini korumak için, yağlayıcı olarak işlev görür)

  Basit geometri, uygun elastomer seçimi ile birlikte düşük maliyetli, kullanımı kolay ve verimli bir sızdırmazlık sistemi ile sonuçlanan bir O-Halkanın temel özelliğidir. Elastomerik malzemeler, sıkıştırıldıklarında, her yönde uygulanan gerilimi ileten yüksek viskoziteli bir sıvı gibi reaksiyona girerler; sonuç olarak, O-Ring, sızdırmazlık yüzeyleri arasındaki sızıntı yollarını bloke ederek bir bariyer görevi görür.

  O-ringler diğer sızdırmazlık sistemlerine göre çeşitli avantajlar sunar: yapım kolaylığı, standart conta boyutları, geniş malzeme seçimi, hem statik hem de dinamik uygulamalar için uygunluk, rakorların standart boyutlandırılması, yüksek hacimli üretim nedeniyle düşük maliyet.

  İletişim bilgileri
  Ningbo Robon Sealing CO.,LTD

  İlgili kişi: Tiffany

  Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)